Ana Sayfa / Diyet & Zayıflama / 6 Bardağı 6 Günde Göbek Eritiyor
6 Bardağı 6 Günde Göbek Eritiyor

6 Bardağı 6 Günde Göbek Eritiyor

 

Sıcakların başlamasıyla birlikte kilolar daha mühim bir sorun haline geliyor. sıhhat için negatif etkisinden bahsetmiyoruz bile! Rejime ve spora başlayıp bir süre güzelce devam ettikten sonra sıkılıp bırakıyor musunuz? Üzülmeyin! Yalnız değilsiniz. Bir çok kişi bu şekilde devam ediyor. Rahatsızlık duyup bir süre sonra tekrar başlayıp yine bırakıyor.

Bu içerik yardımıyla metabolizmanızı hızlandıracak bir içecek tüketebilirsiniz. Hafifçe ve tertipli programların yararı daha çok olacaktır. Kullandığınız tüm besinlerin organik olmasına dikkat ederseniz de yararlı olacaktır.

Bu içeceğin malzemelerine ulaşmanız oldukça kolay. O görkemli tadından da bahsetmezsek olmaz! Porsiyonlarınızı küçültün, kimyasal içeriklerden uzak durun, yeşil meyve ve sebze tüketin ve kesinlikle tam tahıllı gıdalara yönelin. yapay tatlandırıcılardan uzak durmanız gerektiğini de hatırlatmamıza gerek yok sanırım.

Kür için lüzumlu malzemeler

  • 1 tane gövdesi
  • 3 dilim
  • 1 tane
  • 1 su bardağı kadar maydanoz yaprağı(sapları da olabilir hiç sorun değil)

Karışımın Hazırlanması ve Uygulanması

Malzemelerin hepsini güzelce yıkadıktan sonra hepsini küçük küçük dilimleyin. Daha sonra tüm malzemeleri blendera alın ve güzelce öğütün.

Bu içeceği her sabah aç karna tüketmelisiniz. İçeceğin tamamını içmelisiniz. Hazırladıktan sonraki 15 dakika içinde tüketmeyi ihmal etmemelisiniz!

Yalnızca 6 gün içinde farkı siz de hissedeceksiniz. Sağlıklı ve tertipli beslendiğiniz sürece sorun yok; doğal olarak hareket etmeyi de göz ardı etmeyin! Özellikle akşam öğünlerini ağır yemekler yerine hafif çorbalarla geçiştirmeyi alışkanlık haline getirebilirseniz, hayatınız boyu kilolara veda edebilirsiniz.

Her zaman dediğimiz, sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirerek tüm yaşamınız boyunca ideal kilonuzu koruyup daha sağlıklı bir hayata merhaba demek hiç de zor değil. Önemli olan kazandığınız az yeme alışkanlığını koruduğunuzda kilonuzu korumamanız için hiç bir neden yok.

6 Bardağı 6 Günde Göbek Eritiyor mevzusu ile ilgili olabilecek ve beğenebileceğiniz öteki yazıları aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Migren Ağrısını En Hızlı Geçiren Doğal Yöntem – Tedavi

Migren ağrısının ilaçla geçmediğini düşünenlerden misiniz? Çok da haksız sayılmazsınız. Sonuçta en etkili yöntemin ilaç …

Yeşil çay nasıl demlenir, yapılır? Yeşil çayın faydaları nelerdir?

Yeşil çay nasıl demlenir, yapılır? Yeşil çayın faydaları nelerdir?

  En sağlıklı içeceklerden biri olan yeşil çayın faydaları şaşırtıcıdır. Bitkisel çay kanseri önleyebildiği, yaşlanmayı …

Akciğer Kanserinin Sinsi Belirtileri Bilinmesi Gerekenler

Akciğer Kanserinin sinsi emareleri bilinmesi gerekenler

  Kanser, çağıl tıbbın da önceden ve kesin olarak tam olarak anlayamadığı ve kati tedavisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir