Ana Sayfa / Güzellik ve Bakım / Basit Bir Yöntemle Tırnak Mantarından Kurtulun

Basit Bir Yöntemle Tırnak Mantarından Kurtulun

Tarçının normal kullanımı dışında da oldukça farklı kullanım yolları olduğunu biliyor muydunuz? Bu içeriğimizde sizlere tarçının tüm yararlı etkilerini açıklıyoruz.

Kan şekerinin düzenlenmesinde yardımcıdır.

Tırnaklarınızın sararmasının sebebi olan mantar hastalığını, yağı kullanarak giderebilirsiniz. Yapmanı gereken tek şey, tarçın yağını mantarın bulaştığı tırnağa günde 2 kez sürmek. Ya da sıcak ve su içerisine birkaç damla yağı damlatıp, ayaklarınızı içerisinde bekletebilirsiniz.

Diş eti ve diş sağlığınız için de önemlidir. Tarçınlı sakız veya şeker tüketildiği takdirde iyi gelecektir. Dikkat etmeniz gereken fazlasını kullanmamaya dikkat etmek.

Soğuk algınlığı, geçmeyen öksürük sorunu ve boğaz ağrısı için çayı birebir. Gün içerisinde bir ya da iki kez tüketin ve faydalarını görün. Bağışıklık sisteminizin de güçlenmesine oldukça yardımcı olacaktır.

Hafızanızla ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? O halde yapmanız gereken tek şey tüketiminizi arttırmak; hem de arzu ettiğiniz formda! Böylece daha kolay öğrenebileceksiniz ve hafızanızı güçlendireceksiniz.

Tarçının bu faydalarını biliyor muydunuz? Sizin eklemek istediği şeyler varsa yorumlarda bizimle paylaşın!

Basit Bir Yöntemle Tırnak Mantarından Kurtulun konusu ile ilgili olabilecek ve beğenebileceğiniz diğer yazıları aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Örümcek Ağı Kremi Kullananlar ve Yorumları

Op. Dr. Bülent Cihantimur, gerek estetik cerrahi gerekse sağlık kozmetiği alanında yaptığı buluşlarla tüm dünyada …

Örümcek Ağı Estetiği Yaptıranlar ve Yorumları

Estetik Cerrahi alanında yaptığı buluşlarla tüm dünyada ismini duyurmayı başarmış Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği …

Aynısafa Bitkisi Faydaları ve Kullanımı

Aynısafa Bitkisi Nedir? Form Doktoru – Aynı sefa çiçeğinin diğer isimleri; Bahçe Nergisi, Altıncık, Marigol, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir