Ana Sayfa / Güzellik ve Bakım / Kollardaki Sarkıklığı Gideren Öneri

Kollardaki Sarkıklığı Gideren Öneri

Kollarınızın kalın ve sarkık olmasını istemezsiniz değil mi? Giymeyi hayal ettiğiniz tüm kıyafetleri rahatça giymeniz için sadece 1 hafta ayırmalısınız desek? Gelin beraber bakalım!

Vücudunuzu istediğiniz şekle sokmak aslında o kadar da güç değildir. Sizlere anlatacağımız yöntem yalnızca fazlalıkların giderilmesine değil; bununla beraber kollarınızın sıkılaşmasına da vesile olacak.

Sizlerle paylaşacağımız listesinde şınav çekmeniz, spor aleti kullanmanız ya da uzun saatlerinizi harcamanız gerekmiyor.

Egzersizler olabildiğince kolay!

İlk olarak ayakta duruyoruz, kollarımızı omuz genişliğinde yanlara doğru açıyoruz. sonrasında kollarımızı ön tarafa doğru 30 saniye boyunca çeviriyoruz. Aynı hareketi tersi yönde tekrarlıyoruz.

Egzersizin ikinci kısmında, kollarımızı yukarı ve yana kaldırıp, sanki bir sopayı tutuyormuş gibi davranıyoruz. Aynı şekilde bu pozisyonda da 30 saniye bekliyor ardından kollarımızı dirseklerimizden kırıp omzumuzun seviyesine indiriyor ve geri kaldırıyoruz.

Egzersizin bu kısmında; kollarımızı yana doğru açıyor ve dirseklerimizden yukarı yönlü olacak şekilde kırıyoruz ve ardından kollarımızı öne doğru açıp kapatıyoruz. Bu pozisyonu da 30 saniye süresince tekrarlıyoruz.

En son kısımda ise, kollarımızı dirseklerimizden yukarı doğru kırıp ellerimizi yüzümüzün hizasında olacak şekilde birleştiriyoruz. Dirseklerimizi de yüz hizamıza kadar kaldırıp, tekrar indiriyoruz. Bu pozisyonu da 30 saniye boyunca tekrarlayıp sonlandırıyoruz.

Tüm bu hareketleri aşağıdaki video vasıtasıyla da görebilirsiniz.

Kollardaki Sarkıklığı Gideren Öneri konusu ile ilgili olabilecek ve beğenebileceğiniz diğer yazıları aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Aynısafa Bitkisi Faydaları ve Kullanımı

Aynısafa Bitkisi Nedir? Form Doktoru – Aynı sefa çiçeğinin diğer isimleri; Bahçe Nergisi, Altıncık, Marigol, …

Ardıç Yağının Faydaları, Ardıç Yağı Kremi ve Kullanımı

Ardıç yağı vatanımızda pek bilinmeyen bitkisel bir yağ çeşidi olup, alternatif tıp alanında geniş ve etkili bir kullanıma …

Genç Görünmenin Sırrı – 10 Yaş Genç Gösteren Yöntem

42 yaşındayım ama 24 görünüyorum! bundan dolayı uyumadan önce yüzüme bunu sürüyorum… Genç Görünmenin Yolları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir