Ana Sayfa / Güzellik ve Bakım / Ömür Boyu Dişçiye Gitmemek İçin Dişini Bu Yağla Fırçala

Ömür Boyu Dişçiye Gitmemek İçin Dişini Bu Yağla Fırçala

ve aromaterapi dahilinde özlerinin yoğunlukla kullanıldığını ve oldukça yararlı etkileri olduğunu biliyoruz. Peki bu bitki özleri diş sağlığımız için ne kadar önemli?

Ağız sağlığınızı korumak için sizlerle daha önce de içerik paylaşmıştık, dilerseniz o içeriğe de buradan ulaşabilirsiniz.

Leke, plak ve oluşumunu engelleyebilmek ve hatta diş etlerinizin ve dişlerinizin daha sağlıklı hale getirmek mümkün. Nasıl mı? Belki de evlerinizde bulunan ve yağı ile.

Çay Ağacı Yağı

Bakteri, virüs ve mantardan kaynaklanan hastalıkları önleyen doğal özütler içeriğinde bulunur. bu yüzden, karşılaştığınız ağız temizliği, veya ağız içi sorunlarınızın çözümü için rahatça kullanabilirsiniz.

Yağı

Diş doktorlarının ağzımızı uyuşturabilmek için kullandığı ilaç bileşenlerinin aynılarını doğal olarak yapısında bulunduran yağı içeriğindeki antioksidanların da etkisiyle ağız sağlığımız için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Peki bu yağların ikisini karışım haline getirip kullanırsak?

Yukarıda bahsettiğimiz bu iki yağı karışım haline getirip her gün düzenli kullanmaya başlarsanız oldukça kısa bir süre içinde ağız sağlığınızın iyiye gittiğini görecek ve de hissedeceksiniz. Yapmanız gereken tek şey bu yağlardan birer damla alarak, hindistancevizi yağı ile birleştirmek ve bu karışımla dişlerinizi fırçalamak.

Sizler diş sağlığınızı korumak için neler yapıyorsunuz? Bizlerle paylaşın!

Ömür Boyu Dişçiye Gitmemek İçin Dişini Bu Yağla Fırçala konusu ile ilgili olabilecek ve beğenebileceğiniz diğer yazıları aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Gözaltı Şişkinliğine ve Morluklara Karşı 3 Pratik Yöntem

Göz altındaki şişkinliklere ve morlukları önlemek için sizler için hazırlamış olduğumuz yapımı kolay ve etkili …

Örümcek Ağı Kremi Kullananlar ve Yorumları

Op. Dr. Bülent Cihantimur, gerek estetik cerrahi gerekse sağlık kozmetiği alanında yaptığı buluşlarla tüm dünyada …

Örümcek Ağı Estetiği Yaptıranlar ve Yorumları

Estetik Cerrahi alanında yaptığı buluşlarla tüm dünyada ismini duyurmayı başarmış Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir