Ana Sayfa / Güzellik ve Bakım / Saç Rengini Hiç Kaybettirmeyen İçecek

Saç Rengini Hiç Kaybettirmeyen İçecek

Vücudunuzdaki toksinleri her 6 ayda bir derinlemesine temizlemeniz uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Eğer buna dikkat etmezseniz; damarlarınız tıkanabilir, sindirim sisteminizdeki sorunlarla başa çıkmanız zor olabilir. Sizlerde bu konuda dikkatliyseniz şimdi oldukça sağlıklı bir tarif paylaşacağız.

Buğday çimini daha önce duymuş muydunuz? Bu ot güneş kadar sağlıklıdır. Gün içerisinde vücudunuzun karşı karşıya kaldığı stres, şehir hayatından kaynaklanan hava kirliliği, tüketilen gıdalardaki kimyasallar sağlığınızı ne yazık ki kötü etkiliyor. Bunlardan dolayı cildiniz, tırnaklarınız ve saçlarınız da olumsuz etkileniyor.

Odaklanma sorunu ve geçmek bilmeyen bir yorgunluk halindeyseniz vücudunuzun temizlenmeye ihtiyacı var anlamına gelir! Bunlara ek olarak; halsizlik, baş dönmesi, problemleri, bağışıklık sorunları, hazımsızlık, depresyon da vücudunuzun yorulduğunun göstergeleridir.

Sizlerle paylaşacağımız buğday çimi tarifi sayesinde vücudunuzu kolaylıkla temizleyebileceksiniz. Saçlarınız bile eskisi kadar yıpranmayacak ve beyazlaması yavaşlayacak.

Temizleyici toksin tarifi:

Buğday çimini kendiniz yetiştirebilir ya da direkt alabilirsiniz. Aldığınız buğday çimini blender yardımıyla öğütün ve suyunu çıkarın. sonrasında blendera 1 yemek kaşığı nane (taze), bir bardak ananas, bir bardak suyu, yarım bardak suyu, bol buz ve bir yemek kaşığı atın ve karıştırın.

Karıştırma işleminiz bittikten sonra içeceğiniz hazır. Yemeklerden bir saat önce tüketmeniz tavsiye ediliyor. Aç karna tüketmeyi unutmayın. Birkaç gün içerisinde yenilendiğinizi hissedeceksiniz.

Rengini Hiç Kaybettirmeyen İçecek konusu ile ilgili olabilecek ve beğenebileceğiniz diğer yazıları aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Listerine (Ağız Gargarası) ile Topuk Çatlakları Nasıl Giderilir

Ağız gargarası olarak kullandığımız listerine ile ayak bakımınızı yapabilir, Topuk çatlaklarına karşı oldukça etkili sonuçlar …

Bronzluğu Korumanın Yolları (Kalıcı Bronzluk için Losyon ve Krem)

Bronzluğu korumak için yöntemler, Nasıl daha fazla bronz kalabilirim, bronz kalmak için ne yapmalıyım… Form …

Gözaltı Şişkinliğine ve Morluklara Karşı 3 Pratik Yöntem

Göz altındaki şişkinliklere ve morlukları önlemek için sizler için hazırlamış olduğumuz yapımı kolay ve etkili …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir