Ana Sayfa / Merhaba / Form Doktoru Açılmak üzere…!

Form Doktoru Açılmak üzere…!

Merhabalar;

(Bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen açıldı)

Form Doktoru diye isim mi olurmuş diyebilirsiniz. Başlangıçta bizlerde öyle demiştik, hiç önemsememiş başka şeyler düşünüyorduk. Ama nedense felsefemiz bunun üzerine kurulu olsun dedik ve başladık.  Sanırım düşünmek zor geldi. Form da olmak için herkes kendi doktorudur diyoruz. Hani konunun uzmanları; herkes biraz düşünse hastalıklarının nedenlerinin çoğunu bulurlar diyorlar ya. Aslında bizde biraz o yönde yayın hayatına adım attık ve bu yönde yazılar karalamayı düşünüyoruz.

Hayata başlangıcımız sadece doğru bilgiyi kirlenmeden sunmak üzerine kurulu olacak. İnşallah internet alemine girip de bozulmadan kalmayı umuyoruz.  Bu yazımız da hali hazırda wordpress içerisinde olan yazının düzenlenmesi ile oluştu. Hadi bakalım hayırlı olsun.

Sağlık sizlerle, sevenlerimizle sevdiklerimizle olsun. Bir gün olur da onu kaybedecek olursak çok üzüleceğimizi aklımızdan çıkarmayalım. Ne demiş “Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi”.  Atalarımız her zaman olmasa da genel itibariyle güzel sözler söylemişler. Tecrübe edileni tecrübeye kalkmadan bazılarını kulağımıza küpe etmek emin olun zarar getirmez. Şimdi ilk paragraftan sonra konuyu kapatmayı ve sizler için tecrübe edilmiş bilgileri sunmaya başlayacaktık ama sağ olsun Hakan döktürdükçe döktürdü bizde bunları biraz harmanlayıp fazla uzatmadan konuyu bitirelim diyoruz.

Bitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir